אודות גנ״ת

מי אנחנו

עמותת גנ"ת - גוף, נפש, תודעה - יוצרת, מפתחת, מפעילה ומפיצה מגוון תכניות העצמה, שיקום וחינוך דרך הגוף.

עמותת גנ"ת נוסדה מתוך אמונה בכוחו של הגוף להעניק איכות חיים ולהשפיע על החיוּת, הבריאות, יכולות הריכוז, ההתמדה, היצירתיות, תחושות הביטחון והערך-העצמי. 

חזון העמותה

בעולם בו אנו נדרשים להתאים את עצמנו לשינויים מהירים – טכנולוגיים, אקולוגיים וחברתיים – הגוף והנפש נותרים מאחור. תופעות הלוואי באות לידי ביטוי בעלייה במדדים עולמיים של דיכאון, חרדה, ניכור, התנהגות אנטי-חברתית, התמכרויות, חוסר מוטיבציה, אלימות, מיניות מודחקת או מוחצנת, הפרעות אכילה, ותופעות של פגיעה עצמית.  תפיסת גנ"ת – גוף, נפש, תודעה – היא תפיסת עבודה המבוססת על ההשפעה ההדדית הקיימת בכל רגע נתון בין הגוף לבין הנפש והתודעה ותרגומה לחיי היומיום.

בשנת 2006 נפתח סטודיו 6, סטודיו למחול בירושלים, בו זוהה הפוטנציאל הטמון בתפיסת העבודה המשלבת גוף-נפש-תודעה ככלי חינוכי להעצמה, פיתוח אישי כמו גם לשיקום ממצבי חולשה.  בשנת 2013 הוקמה עמותת גנ"ת כדי להנכיח את התפיסה בקרב אוכלוסיות רבות ככל האפשר, במגוון פרויקטים.

עקרונות תפיסת 'גנ"ת' - גוף, נפש, תודעה:

פעילות העמותה מתבצעת בשלושה מישורים:

העצמה - סטודיו 6

סטודיו אינטגרטיבי למחול (בלט, מודרני, היפ-הופ, ג'ז, עכשווי, סטפס, הולה-הופ ועוד), שיעורי גוף (יוגה, טאי-צ'י, פילאטיס, מדיטציה ועוד) וסדנאות חוויה והכשרה דרך הגוף (אימפרוביזציה, תנועה במרחב ועוד) - במגוון רמות וגילאים במסגרת סטודיו מקצועי, באווירה מאפשרת ומעצימה.

שיקום - יש לי גוף

סל תכניות פעולה בתחומי גוף, מחול ותנועה בשילוב הנחיה ככלי לשיקום והעצמה. בחלק מהפרויקטים אינטגרציה של המשתתפים בקבוצות קבועות ובאחרים קבוצות ייעודיות לפי נושא.

חברי העמותה

שרה בן שאול ויס, עו"ד, יו"ר

עדית רובין

לורה גילינסקי

ערן רוזיאביץ'

ג'יין טרנר

דורית לשניק

חנה גולדברג